Praca

Przedstawiciel Handlowy (Mirka)

Miejsce pracy:woj. dolnośląskie Wrocław

Dział materiałów ściernych - Mirka
Branża: lakiernictwo samochodowe

Opis stanowiska:

  • promowanie i sprzedaż produktów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z odbiorcami
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji
  • analiza rynku i potrzeb klientów

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości produktów z zakresu lakiernictwa samochodowego
  • dobrej znajomości technik lakierniczych
  • podstawowej umiejętności prowadzenia prac lakierniczych
  • dobrych umiejętności interpersonalnych
  • prawa jazdy kategorii B
  • dobrej obsługi komputera, w tym programów PowerPoint, Word, Excel

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika samochodowego
  • doświadczenie handlowe w branży motoryzacyjnej

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • pracę z międzynarodową organizacją
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia na umowie o pracę
  • szkolenia u producenta
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Na CV wraz z listem motywacyjnym, oczekujemy pod adresem email: pracamirka@techem.com.pl

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”