Praca

Serwisant urządzeń elektromechanicznych (Dział Sprężonego Powietrza i Próżni)

Miejsce pracy:Warszawa i okolice

Obowiązki:

  • diagnozowanie i serwisowanie łopatkowych sprężarek powietrza i pomp próżniowych oraz urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza
  • wykonywanie modernizacji oraz uruchomień linii sprężonego powietrza

Oferujemy:

  • stabilne warunki na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (kierunki : elektryka, elektrotechnika, elektromechanika, elektronika przemysłowa, automatyka i pomiary)
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie przy obsłudze urządzeń elektrotechnicznych
  • mile widziane: w utrzymaniu ruchu, serwisie maszyn, naprawach pojazdów mechanicznych
  • dobra znajomość mechaniki i elektryki oraz zasad eksploatacji maszyn
  • dyspozycyjność : gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność działania pod presją czasu
  • prawo jazdy kategorii B.
  • mile widziane doświadczenie w serwisowaniu sprężarek powietrza, aktualne uprawnienia SEP

Wysoko cenimy wiedzę, kompetencje i zaangażowanie członków naszego zespołu, zdajemy sobie też sprawę z tego jak ważna jest satysfakcja i poczucie harmonii w życiu, więc dbamy o zachowanie równowagi między życiem osobistym a pracą. Oferujemy partnerskie warunki współpracy, bezpieczeństwo zatrudnienia i możliwości rozwoju.

Aplikacje prosimy przesyłać na maila: jchojnacki@techem.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”