Praca

Technik ds. Przemysłu Drzewnego (Mirka)

Miejsce pracy:Polska południowa Wrocław, Opole, Katowice, Kraków

Dział materiałów ściernych - Mirka

Wymagania

  • znajomość obsługi i zasady działania szlifierek szerokotaśmowych i wąskotaśmowych
  • bardzo dobra znajomość branży drzewnej w szczególności sektora produkcyjnego - meble, podłogi, fronty wysoki połysk
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowana Technologia Drewna, technologia, budowa maszyn, produkcja itp.)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków

  • doradztwo techniczne u obecnych i nowych klientów
  • szkolenia oraz próby technologiczne u klientów
  • tworzenie raportów z wizyt

 Oferujemy

  • atrakcyjne warunki płacy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • szeroki program szkoleń wewnętrznych i u producenta
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • samochód służbowy

Na CV wraz z listem motywacyjnym, oczekujemy pod adresem email: pracamirka@techem.com.pl

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”