Aktualności

 • Nowość! Produkty antypoślizgowe Mehlhose

  1 maja 2016

  Nowość! Produkty antypoślizgowe Mehlhose

  Dział Produktów Bezpieczeństwa Pracy stale poszerza swoją ofertę o kolejne innowacyjne produkty. W maju do naszego portfolio dodaliśmy produkty marki Mahlhose. Wśród nich znajduje się pełna gama taśm i mat antypoślizgowych, które pomagają firmom ... więcej »
 • Wycieraczki Techem w nowoczesnym biurowcu SSE6

  31 stycznia 2016

  Wycieraczki Techem w nowoczesnym biurowcu SSE6

  W styczniu nasze wycieraczki zostały zamontowane w nowoczesnym biurowcu SSE6 należącym do firmy Comarch.Projekt budynku powstał przy współpracy Architecture Studio Jose Casquet i Buro Happold.SSE6 jest obiektem typowo biurowym wraz z nowoczesnym Data C... więcej »
 • BP Techem na Targach Maintenance

  25 września 2015

  BP Techem na Targach Maintenance

  W tym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się spotkać się z Wami na Międzynarodowych Targach Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. W dniach 6-7 października 2015, każdy odwiedzający miał okazję porozmawiać z naszymi ... więcej »
 • Jubileusz 25-lecia firmy BP Techem S.A.

  22 czerwca 2015

  Jubileusz 25-lecia firmy BP Techem S.A.

  Szanowni Państwo, Firma BP Techem S.A. ma już 25 lat. Wyrażając nasze zadowolenie z tego faktu ninejszym składamy zarówno sobie jak i naszym partnerom handlowym  życzenia kolejnych lat udanej i owocnej współpracy. Zarząd i Pracownicy firmy BP Techem... więcej »
 • System wycieraczek wejściowych w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie

  24 października 2014

  System wycieraczek wejściowych w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie

  Firma BP Techem S.A. wyprodukowała i zamontowała kompletny system wycieraczek wejściowych w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Centrum Kongresowe to ponad 36.000 m2 przestrzeni konferencyjnej, Sala Audytoryjna gotowa przyjąć 2000 osób, przestronne i wie... więcej »
 • Nowe pokrywy klasy D400

  10 lipca 2014

  Nowe pokrywy klasy D400

  Pokrywy i korpusy do ciągów pieszych firmy SSC są certyfikowane przez zewnętrzną jednostkę notyfikacyjną Lloyds British i spełniają wymagania normy europejskiej EN124:1994. Oferują wysokiej klasy rozwiązania do stosowania w jezdniach dróg (równ... więcej »
2