Misja

related

WIZJA

Nasze motto to „Działamy niezawodnie”. Chcemy być firmą pierwszego wyboru nie tylko ze względu na pewność i jakość oferowanych rozwiązań, ale także ze względu na poziom obsługi.  

Stabilność naszej firmy jest budowana poprzez ciągły rozwój produktów i usług w każdym z działów spółki. Jako dystrybutor, wprowadzamy na polski rynek najlepsze produkty. Jako producent - walczymy o pozycję lidera nie tylko w Polsce, ale także na rynkach zagranicznych, dynamicznie rozwijając sieć dystrybucji.

 

MISJA

Nasza misja to dostarczanie niezawodnych rozwiązań i produktów, głównie do branży przemysłowej, a także budowanie długoterminowych relacji z Klientami. Zaufanie zdobywamy poprzez wywiązywanie się z obietnic - terminowe dostawy oraz niezawodny serwis.

WARTOŚCI 

SZACUNEK
Dbamy o to, aby relacje w firmie były oparte na wzajemnym szacunku, dlatego słuchamy uważnie naszych pracowników. Staramy się o zachowanie równowagi między życiem osobistym a pracą, bo wiemy, że zapewnia to satysfakcję, radość i poczucie harmonii w życiu. Wierzymy, że wizytówką naszej firmy są ludzie, dlatego starannie dobieramy członków naszego zespołu i dbamy o nich tak, by pracowali u nas jak najdłużej. Aż 40% pracowników jest u nas dłużej niż 10 lat.


PARTNERSTWO
Partnerskie i uczciwe relacje z Klientami są filarami naszego podejścia do biznesu. Wierzymy, że w każdej sytuacji należy szukać rozwiązań korzystnych dla obu stron, dlatego nie stosujemy sztywnych zasad współpracy, lecz dopasowujemy je do potrzeb klienta i naszych możliwości.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Podejmując się dostarczenia produktów lub wykonania usługi gwarantujemy, że dysponujemy odpowiednimi kompetencjami oraz wiedzą aby solidnie i terminowo zrealizować zamówienie.
Nasze wsparcie nie kończy się w momencie sprzedaży - Klient zawsze może na nas liczyć.