Nasze działy

 related

Projektujemy i wdrażamy niezawodne rozwiązania w wielu dziedzinach przemysłu. Dostarczamy produkty, które pomagają zwiększyć efektywność Twojego biznesu.

 

 

 

 

 

Techem. Systemy Wycieraczek 

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją wycieraczek systemowych od ponad 10 lat. Dzięki jasno określonym celom, jakości produktów i lojalności klientów osiągnęliśmy w ostatnich latach pozycję lidera. Obecnie jesteśmy największym producentem wycieraczek aluminiowych na rynku polskim. W naszej ofercie znajdują się również wycieraczki z logo i maty reklamowe. Nasze produkty eksportujemy do 30 krajów. 

www.TechemWycieraczki.pl

 

Techem. Produkty Bezpieczeństwa Pracy

Oferujemy szeroki asortyment produktów wspomagających bezpieczeństwo pracy. Stale poszerzamy go o nowe rozwiązania, dlatego jesteśmy w stanie zaopatrywać naszych klientów w sposób kompleksowy. Obecnie znajduje się w nim kilka tysięcy produktów, m.in: znaki bezpieczeństwa, bariery elastyczne, detektory, taśmy antypoślizgowe i wiele innych. 

 
www.TechemZnaki.pl

 

Techem. Sprężone Powietrze i Próżnia

Dział Sprężonego powietrza i próżni istnieje w BP Techem od 1990 roku. Specjalizujemy się w opracowywaniu systemów do produkcji i dystrybucji sprężonego powietrza, bazując na produktach renomowanych zagranicznych koncernów (m.in. Hydrovane i Pneumofore). W naszej ofercie znajdują się: sprężarki przemysłowe, pompy próżniowe, komory chłodnicze, dmuchawy, osprzęt do uzdatniania sprężonego powietrza i urządzenia do biogazu. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowy serwis i oryginalne części zamienne.

www.TechemSprezarki.pl

 

Techem. Materiały Ścierne

Od 1990 jesteśmy wyłącznym przedstawicielem KWH Mirka - jednego z największych w świecie producentów materiałów ściernych dla rynku motoryzacyjnego, drzewnego oraz kompozytów.

Cechą charakterystyczną Szlifowania Bezpyłowego są produkty oparte na nowatorskich technologiach. Oferujemy Klientom materiały ścierne i narzędzia umożliwiające szybkie i co ważne bezpyłowe szlifowanie.

www.SzlifowanieBezpyłowe.pl

Techem. Oleje i Smary

W naszej ofercie znajdują się oleje dla przemysłu i rynku motoryzacyjnego.  Jako pierwszy i wieloletni dystrybutor marki Eni, oferujemy naszym Klientom atrakcyjne ceny i wsparcie w doborze produktów.

W 2015 r rozpoczęliśmy współpracę z marką Cogelsa, wprowadzając tym samym do naszej  oferty oleje dopuszczone do stosowania w branży spożywczej.

www.TechemOil.pl

 

Techem. Uszczelnienia

Jako wyłączny dystrybutor angielskiej firmy James Walker dostarczamy innowacyjne  rozwiązania w dziedzinie uszczelnień przemysłowych i technicznych.

Nasze produkty pozwalają m.in. na uzyskanie niezawodności pracy połączeń kołnierzowych, dzięki nowoczesnym metodom kontroli naprężenia (np. za pomocą aplikacji mobilnej).

www.JamesWalker.pl

 

Techem. Systemy Analityczne

Projektujemy i wdrażamy kompletne systemy analityczne do pomiarów ciągłych i laboratoryjnych, integrowanych zgodnie z technicznymi wymaganiami aplikacji oraz potrzebami klientów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinach analiz mieszanin procesowych oraz wód i ścieków.

www.TechemAnalityka.pl

 

Techem Logistyka

Nasz magazyn znajduje się w centrum Polski w Zgierzu k/Łodzi przy ul. Sadowej 6/10, w okolicy skrzyżowania autostrad północ-południe i wschód-zachód. Dysponujemy magazynami wysokiego i niskiego składowania o łącznej powierzchni 9000m2.

www.TechemLogistyka.pl