Praca

Inżynier Sprzedaży ds Kluczowych Klientów (Uszczelnienia przemysłowe)

Miejsce pracy:Polska północno-zachodnia

Obowiązki:

Kandydat będzie odpowiadał za doradztwo techniczne i  pozyskiwanie klientów przemysłowych.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Pracę z międzynarodową organizacją
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Szkolenia u producenta
  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne (inżynieria mechaniczna lub pokrewne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów
  • Samodzielność w pracy
  • Min. 2-letnie doświadczenie handlowe w przemyśle
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość branży uszczelnień będzie dodatkowym atutem

Wysoko cenimy wiedzę, kompetencje i zaangażowanie członków naszego zespołu, zdajemy sobie też sprawę z tego jak ważna jest satysfakcja i poczucie harmonii w życiu, więc dbamy o zachowanie równowagi między życiem osobistym a pracą. Oferujemy partnerskie warunki współpracy, bezpieczeństwo zatrudnienia i możliwości rozwoju.

Aplikacje prosimy przesyłać na maila: praca@techem.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą w Warszawie, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

·              Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

·              Pracę z międzynarodową organizacją

·              Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

·              Szkolenia u producenta

·              Samochód służbowy i inne narzędzia pracy