Produkty

Materiały ścierne

Materiały ścierne

W ciągu ostatnich 20 lat firma KWH Mirka stała się jednym z największych w świecie producentów materiałów ściernych dla rynku motoryzacyjnego, drzewnego i tworzyw sztucznych. BP Techem SA jako wyłączny dystrybutor tych wyrobów w Polsce od 1990 roku, ma swój niemały wkład w dynamiczny rozwój sprzedaży tych wyrobów.

Filozofię obu firm (KWH Mirka i BP Techem SA) można określić jako ciągłe ulepszanie produktów, systematyczne inwestowanie w jakość, świadomość kosztów, precyzyjne planowanie, energię i zaangażowanie oraz otwartość na nowatorskie projekty. Właśnie nowe projekty stały się w ostatnich latach wizytówką KWH Mirka.

Światowej klasy produkty Mirki są wytwarzane na najnowocześniejszych maszynach przez wysoko wykwalifikowany personel, zarówno na etapie wytwarzania produktu bazowego w Finlandii, jak i później wyrobu gotowego w Polsce.

Zamówienia klientów z całej Polski są obsługiwane szybko i sprawnie przez nowoczesny magazyn. Jesteśmy w stanie zaoferować produkt bazowy Mirki w każdej wymaganej przez klienta postaci, w żądanym terminie.

Klienci wysoko cenią wiedzę fachową naszych pracowników, korzystając z licznych szkoleń prowadzonych zarówno dla rynku motoryzacyjnego jak i drzewnego.