Produkty

Pokrywy i korpusy kompozytowe

Pokrywy i korpusy kompozytowe

Firma SSC została założona w 2005 roku. Bazując na opatentowanej technologii THRUBEAM, firma SSC opracowała szeroką ofertę pokryw przeznaczonych dla obszarów o dużym natężeniu ruchu pojazdów samochodowych (D400), stacji dystrybucji paliw i obszarów o spowolnionym ruchu pojazdów (C250) oraz do obszarów pieszych (B125).

Inne przykłady wykorzystania zwieńczeń kompozytowych SSC to: sygnalizacja świetlna, oświetlenie dróg, telekomunikacja, telewizja kablowa, telewizja przemysłowa, komory z zaworami i studzienki mediów komunalnych.

Pokrywy kompozytowe oferują korzyści niedostępne dla pokryw wykonanych z tradycyjnych materiałów.

Pokrywy i korpusy kompozytowe firmy SSC są certyfikowane przez zewnętrzną jednostkę notyfikacyjną Lloyds British i spełniają wymagania normy europejskiej EN124:1994.

Jeśli potrzebne jest zwieńczenie włazu gwarantujące wysoką wytrzymałość, bezpieczeństwo, pełną szczelność, umożliwiające monitorowanie zasobów podziemnych za pomocą fal radiowych i itd., należy zdecydowanie skontaktować się z nami.

Firma SSC oferuje 15-letnią gwarancję na pokrywy i ramy kompozytowe (patrz warunki gwarancji).

Od 2010 roku firma BP Techem SA , jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski, oferuje kompozytowe pokrywy i korpusy włazów kanałowych firmy Structural Science Composites Limited.