Produkty

Produkty dla bezpieczeństwa pracy

Produkty dla bezpieczeństwa pracy

Techem. Produkty Bezpieczeństwa Pracy

Oferujemy szeroki wybór produktów wspomagających bezpieczeństwo w pracy. 
Stale poszerzamy asortyment o nowe pozycje, dlatego jesteśmy w stanie zaopatrywać naszych klientów w sposób kompleksowy.

Stawiamy na innowacyjne produkty. Dostarczamy rozwiązania, które pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa i jednocześnie efektywności kosztowej, a także ułatwiają codzienna pracę. Jesteśmy obecni na najważniejszych międzynarodowych spotkaniach specjalistów z branży bezpieczeństwa. Nasza praca to także ciągłe poszukiwanie i testowanie produktów.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się znaki bezpieczeństwa i BHP, taśmy antypoślizgowe i ostrzegawcze, detektory, bariery elastyczne, pokrywy kompozytowe i wiele innych produktów.
Dzięki temu jesteśmy jedną z niewielu firm, która jest w stanie kompleksowo zaopatrzyć klientów, zapewniając tym samym komfort i niezawodną obsługę.

Od 30 lat zajmujemy się produkcją i dystrybucją znaków bezpieczeństwa. Dzięki jasno określonym celom, jakości produktów i lojalności, od lat utrzymujemy się w czołówce producentów w tym segmencie. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią /e-sklep/, a także przy pomocy dystrybutorów. 
Jako producent od początku stawiamy na innowacje. Z początkiem roku 2001 rozpoczęliśmy produkcję znaków bezpieczeństwa na materiałach fotoluminescencyjnych nowej generacji - białej folii i płycie Antech Light importowanej z Niemiec. W roku 2006 wprowadziliśmy na polski rynek znaki fotoluminescencyjne drukowane z wykorzystaniem pigmentów fotoluminescencyjnych SUPERLIGHT, posiadających podwyższone parametry luminancji.

Część produktów znajdujących się w naszej ofercie jest dostarczana przez naszych zagranicznych partnerów. Współpracujemy m.in. z takimi markami jak: MPM, Crowcon, SSC czy Brady.