Aktualności

BP Techem

Niższe ceny na pokrywy kompozytowe KIO

BP Techem

22 sierpnia 2023

Niższe ceny na pokrywy kompozytowe KIO

Mamy przyjemność poinformować, że firma BP Techem, oficjalny dystrybutor pokryw kompozytowych KIO, wprowadziła nową ofertę cenową na swoje produkty, która obowiązuje od sierpnia 2023. Pokrywy kompozytowe KIO to nowoczesne rozwiązanie, które jest doskonałym zamiennikiem tradycyjnych żeliwnych pokryw, włazów i wpustów które przyciąga uwagę klientów z branży drogowej, ciepłowniczej, telekomunikacyjnej oraz usług wodno-kanalizacyjnych. Do podstawowych zalet tych kompozytowych rozwiązań należy znacznie zredukowany ciężar pokryw w porównaniu do tradycyjnych żeliwnych, co ułatwia ich montaż oraz późniejszą eksploatację. Co ważne, dzięki zastosowaniu innowacyjnego kompozytu Kinext™, pokrywy KIO są także odporne na działanie substancji chemicznych oraz nie ulegają korozji. To gwarantuje długotrwałą funkcjonalność i estetykę tych produktów.

Właśnie uatrakcyjniliśmy ceny na różnego rodzaju włazy i pokrywy do studzienek drogowych, kanalizacyjnych i ciepłowniczych, a także wpusty uliczne oraz pokrywy do kanałów technicznych – twierdzi Radosław Bininda, Ekspert z Działu Bezpieczeństwa Pracy w firmie BP Techem. Przy okazji warto wspomnieć, że oferowane produkty są w pełni certyfikowane zgodnie z normami EN 124-1:2015 oraz EN 124-5:2015 przez renomowany włoski instytut ICMQ oraz zaprojektowane zostały z myślą o minimalnym wpływie na środowisko, co potwierdza otrzymanie certyfikatu zgodności z normą ISO TS 14067 – dodaje Bininda.

Dodatkowe powody dla których warto skorzystać z pokryw kompozytowych KIO to skuteczna redukcja poziomu hałasu powodowanego przez przejeżdżające pojazdy, wysoka szczelność włazów oraz minimalne ryzyko kradzieży, co jest poważnym problemem w przypadku tradycyjnych żeliwnych rozwiązań.  

Oferta BP Techem w segmencie produktów bezpieczeństwa pracy nie ogranicza się jedynie do pokryw kompozytowych, ale obejmuje także bariery elastyczne dla hal produkcyjnych i magazynów, profesjonalne detektory gazów dla zakładów przemysłowych oraz całą gamę znaków bezpieczeństwa, w które wyposażony musi być każdy budynek.

BP Techem działa na rynku ponad 30 lat i cały czas się rozwija dzięki dywersyfikacji oferowanych rozwiązań. Aktualnie poza produktami z działu bezpieczeństwa pracy, spółka jest producentem wycieraczek aluminiowych, które eksportuje do 30 krajów na świecie. Dostarcza systemy sprężonego powietrza i próżni, oferuje materiały ścierne i rozwiązania do szlifowania bezpyłowego, a także kompletne systemy analityczne do pomiarów ciągłych i laboratoryjnych. W ofercie BP Techem znajdują się także oleje i smary dla przemysłu i rynku motoryzacyjnego oraz innowacyjne  rozwiązania w dziedzinie uszczelnień przemysłowych i technicznych.

Pełną informację o produktach KIO, można uzyskać na stronie: www.techempokrywy.pl

 kanaly-techniczne-kio

wlazy-kio

<< Aktualności