Aktualności

 • James Walker na konferencji Bezpieczeństwa Instalacji Przemysłowych

  17 listopada 2016

  James Walker na konferencji Bezpieczeństwa Instalacji Przemysłowych

  Spotkanie w Policach cieszyło się w tym roku wyjątkowym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nim ponad 220 osób, więc było doskonałą okazją do wypromowania efektywnego systemu Rotabolt - flagowego produktu marki James Walker. Jest to innowacyjna techno... więcej »
 • Nasze wycieraczki w Warsaw Spire

  15 września 2016

  Nasze wycieraczki w Warsaw Spire

  Kolejna realizacja firmy BP Techem S.A. – nowe wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy.Kompleks Warsaw Spire to niespotykane połączenie wizji architektonicznej nowoczesnego biurowca i niestandardowego spojrzenia na aranżowanie przestrzeni miejskiej. Wyjątko... więcej »
 • Zmieniamy logo

  29 sierpnia 2016

  Zmieniamy logo

  Po 25 latach zdecydowaliśmy się odświeżyć swój wizerunek, wprowadzając nowe logo. Stworzyliśmy teżodrębne znaki graficzne dla działów wyspecjalizowanych w poszczególnych rodzajach produktów. Taki podział umożliwi każdemu z działów samodzieln... więcej »
 • Wycieraczki reklamowe Techem w kampanii Nałęczowianki

  13 czerwca 2016

  Wycieraczki reklamowe Techem w kampanii Nałęczowianki

  "Wyskocz z kapci" to nowa kampania Nałęczowianki, która propaguje aktywny styl życia. Dzięki naszym wycieraczkom możecie sprawdzić w jakiej jesteście kondycji.       
 • Zawodnicy wspierani przez Eni po raz kolejny na podium!

  13 czerwca 2016

  Zawodnicy wspierani przez Eni po raz kolejny na podium!

  W tym roku jak zwykle wspieramy kilku obiecujących zawodników. Sezon motocyklowy rozpoczął się już dawno, a my świętujemy pierwsze sukcesy. Paweł Szturomski na dzień dzisiejszy prowadzi w klasyfikacji generalnej i jest na dobrej drodze do obrony czwa... więcej »
 • Nowa marka w ofercie działu Techem Oleje i Smary

  1 czerwca 2016

  Nowa marka w ofercie działu Techem Oleje i Smary

  Produkty marki Cogelsa to nowość w ofercie działu Techem Oleje i Smary. Część z nich posiada specjalne certyfikaty dopuszczające je do zastosowania w przemyśle spożywczym. Produkty Cogelsa zwiększają wydajność linii produkcyjnych i redukują koszt... więcej »
 • Nowość! Produkty antypoślizgowe Mehlhose

  1 maja 2016

  Nowość! Produkty antypoślizgowe Mehlhose

  Dział Produktów Bezpieczeństwa Pracy stale poszerza swoją ofertę o kolejne innowacyjne produkty. W maju do naszego portfolio dodaliśmy produkty marki Mahlhose. Wśród nich znajduje się pełna gama taśm i mat antypoślizgowych, które pomagają firmom ... więcej »
 • Wycieraczki Techem w nowoczesnym biurowcu SSE6

  31 stycznia 2016

  Wycieraczki Techem w nowoczesnym biurowcu SSE6

  W styczniu nasze wycieraczki zostały zamontowane w nowoczesnym biurowcu SSE6 należącym do firmy Comarch.Projekt budynku powstał przy współpracy Architecture Studio Jose Casquet i Buro Happold.SSE6 jest obiektem typowo biurowym wraz z nowoczesnym Data C... więcej »
 • BP Techem na Targach Maintenance

  25 września 2015

  BP Techem na Targach Maintenance

  W tym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się spotkać się z Wami na Międzynarodowych Targach Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. W dniach 6-7 października 2015, każdy odwiedzający miał okazję porozmawiać z naszymi ... więcej »
2