Aktualności

 • Sprzedaż materiałów ściernych MIRKA przejmują nowe podmioty

  1 listopada 2023

  Sprzedaż materiałów ściernych MIRKA przejmują nowe podmioty

  Firma BP Techem Sp. z o.o., przez ponad 30 lat była dystrybutorem materiałów ściernych marki MIRKA na rynku polskim. Nasza współpraca z fińskim partnerem przez wszystkie lata układała się bardzo dobrze i pozwalała materiałom Mirka zająć należne ... więcej »
 • Niższe ceny na pokrywy kompozytowe KIO

  22 sierpnia 2023

  Niższe ceny na pokrywy kompozytowe KIO

  Mamy przyjemność poinformować, że firma BP Techem, oficjalny dystrybutor pokryw kompozytowych KIO, wprowadziła nową ofertę cenową na swoje produkty, która obowiązuje od sierpnia 2023. Pokrywy kompozytowe KIO to nowoczesne rozwiązanie, które jest do... więcej »
 • Umowa współpracy z ICON Scientific

  15 maja 2023

  Umowa współpracy z ICON Scientific

  Dzięki umowie zawartej pomiędzy BP Techem, a brytyjskim ICON Scientific, do polskich rafinerii już wkrótce mogą trafić najnowocześniejsze systemy analityczne służące do kontroli procesów petrochemicznych. ICON Scientific to światowy lider w dziedzi... więcej »
 • Dział wycieraczek systemowych w nowej siedzibie.

  17 stycznia 2023

  Dział wycieraczek systemowych w nowej siedzibie.

  Miło nam poinformować, że właśnie uruchomiliśmy nową halę produkcyjną naszego działu wycieraczek systemowych. Lokalizacja produkcji została przeniesiona z Piaseczna do kompleksu przy ulicy Emaliowej 28 na warszawskim Okęciu. Od momentu, gdy postawi... więcej »
 • Przekształcenie spółki Techem S.A. w BP Techem Sp. z o.o.

  1 października 2021

  Przekształcenie spółki Techem S.A. w BP Techem Sp. z o.o.

  W dniu 01 października 2021 r. nastąpiło przekształcenie spółki BP Techem Spółka Akcyjna w BP Techem Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Informujemy, że wskutek przekształcenia zmianie ulega forma prawna firmy bez zmiany dotychczasowego nu... więcej »
 • Nowy produkt w ofercie Działu Uszczelnień

  2 czerwca 2020

  Nowy produkt w ofercie Działu Uszczelnień

  TECHJA Pomp to wszechstronne wysokowydajne szczeliwo, plecione z najwyższej jakości włókna TECHJA Extreme, które są impregnowane silnie rozproszonym smarem z PTFE. Rezultatem jest spójne szczeliwo o określonej gęstości i ściśliwości.  Włókno TE... więcej »
 • PIP rekomenduje stosowanie mat dezynfekcyjnych

  2 czerwca 2020

  PIP rekomenduje stosowanie mat dezynfekcyjnych

  W dniu 06.05.2020 Państwowa Inspekcja Pracy opublikowała zalecenia, które wskazują stosowanie mat dezynfekcyjnych, jako dobrą praktykę ograniczającą mozliwość zainfekowania w biurach i halach produkcyjnych. Jest to produkt, który posiadamy w naszje... więcej »
 • James Walker na konferencji Bezpieczeństwa Instalacji Przemysłowych

  17 listopada 2016

  James Walker na konferencji Bezpieczeństwa Instalacji Przemysłowych

  Spotkanie w Policach cieszyło się w tym roku wyjątkowym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nim ponad 220 osób, więc było doskonałą okazją do wypromowania efektywnego systemu Rotabolt - flagowego produktu marki James Walker.         Jest to innowa... więcej »
 • Nasze wycieraczki w Warsaw Spire

  15 września 2016

  Nasze wycieraczki w Warsaw Spire

  Kolejna realizacja firmy BP Techem S.A. – nowe wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy.Kompleks Warsaw Spire to niespotykane połączenie wizji architektonicznej nowoczesnego biurowca i niestandardowego spojrzenia na aranżowanie przestrzeni miejskiej. Wyjątko... więcej »
3