Aktualności

BP Techem

Sprzedaż materiałów ściernych MIRKA przejmują nowe podmioty

BP Techem

1 listopada 2023

Sprzedaż materiałów ściernych MIRKA przejmują nowe podmioty

Firma BP Techem Sp. z o.o., przez ponad 30 lat była dystrybutorem materiałów ściernych marki MIRKA na rynku polskim. Nasza współpraca z fińskim partnerem przez wszystkie lata układała się bardzo dobrze i pozwalała materiałom Mirka zająć należne im miejsce na rynku. Jednak w związku ze zmianą strategii działania naszego fińskiego partnera, właściciele BP Techem podjęli decyzję o sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa, jakim jest dział materiałów ściernych, do dwóch podmiotów: MIRKA POLAND Sp. z o.o. oraz TORMPOL Sp. z o.o.

W związku z tym od dnia 1 listopada 2023 dostawcami materiałów ściernych marki MIRKA na rynku polskim stanie się Mirka Poland Sp. z o.o. oraz TORMPOL Sp. z o.o., które przejmą towary i wyroby od BP Techem oraz wejdą w prawa i obowiązki BP Techem. Poniżej przekazujemy dane kontaktowe do wymienionych podmiotów:

Mirka Poland sp. z o.o.

mirkaZamówienia oraz wszelkie zapytania należy kierować na adres: sales.poland@mirka.com lub pod numerem telefonu +48 22 153 01 01.

 

Tormpol sp. z o.o.

tormpol-logo-czerowne-small

Zamówienia oraz wszelkie zapytania należy kierować na adres: zamowienia@tormpol.com lub pod numerem telefonu: +48 22 489 65 39

 

 

Jednocześnie chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym dotychczasowym partnerom biznesowym za minione 30 lat współpracy. Jesteśmy przekonani, że firma Mirka Poland oraz Tormpol będą kontynuować dystrybucję materiałów MIRKA i obsługę klientów na tym samym wysokim poziomie.

<< Aktualności