Aktualności

BP Techem

Zmieniamy logo

BP Techem

29 sierpnia 2016

Zmieniamy logo

Po 25 latach zdecydowaliśmy się odświeżyć swój wizerunek, wprowadzając nowe logo. Stworzyliśmy teżodrębne znaki graficzne dla działów wyspecjalizowanych w poszczególnych rodzajach produktów. Taki podział umożliwi każdemu z działów samodzielny rozwój, zachowując przy tym wsparcie firmy jako całości.

Nowe logo dobrze komunikuje charakter naszej marki. Jest bardziej współczesne niż poprzednie,
a jednocześnie czytelne i wyraźnie korelujące z branżą w jakiej działamy. Stylistyka została dopasowana do charakteru naszej firmy.

W logotypie spółki zawarte zostało nasze motto „Działamy niezawodnie”, które odzwierciedla rolę jaką chcemy spełniać we współpracy z naszymi klientami - chcemy być firmą pierwszego wyboru nie tylko ze względu na jakość oferowanych rozwiązań, ale także ze względu na jakość obsługi. Stabilność naszej firmy jest budowana poprzez ciągły rozwój produktów i usług w każdym z działów spółki. Jako dystrybutor, chcemy kontynuować obecne działania, wprowadzając na polski rynek najlepsze produkty. Jako producent - chcemy być liderem nie tylko w Polsce, ale także na rynkach zagranicznych, dynamicznie rozwijając sieć dystrybucji.

Nowe logo pojawi się w komunikacji marketingowej od 30 sierpnia 2016 r. Będzie sukcesywnie wprowadzane w drukach oraz na wszystkich wykorzystywanych do tej pory nośnikach.
related

<< Aktualności